O NÁS

Jsme česká firma, založená v polovině roku 1997. Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků, takže zaručujeme jak kvalitu výrobku, tak nejkratší možnou dobu dodání.

Věříme, že i Vy budete s našimi službami spokojeni.

Naše historie:

V minulosti jsme se zabývaly nákupem a prodejem potravinových komodit pro výrobní závody a pro nákupní řetězce, které působily a působí na českém i slovenském trhu.

Od roku 2008 dovážíme a distribuujeme přírodní potravinový doplněk Beta 1,3D Glucan, který získáváme od americké společnosti Transfer Point. Náš beta glukan je v současné době nejúčinnější beta glukan na českém trhu.

V druhé polovině roku 2013 jsme začali dovážet a distribuovat německou bylinnou směs „Heidelbergerova sedmibylinná hvězda". 

V roce 2013 jsme zahájili dovoz a distribuci profesionálních úklidových utěrek italské firmy EUDOREX s.r.l.

Od roku 2015 spolupracujeme s italskou firmou CSC Societá Cooperativa, která vyrábí široký sortiment produktů pro úklid.

V roce 2017 jsme rozšířili sortiment o výrobky značky SuperFive od italské firmy ORLANDI S.P.A.

V roce 2021 jsme rozšířili sortiment o výrobky značky Swiffer.

Firma vystavovala na veletrzích: FOR Gastro & Hotel - Výstaviště  PVA Letňany Praha 9 a nebo na Chodském Veletrhu v Domažlicích, Moderní Žena v Olomouci, Dům a zahrada Louny, HOBBY v Českých Budějovicích. 

Se všemi produkty, které firma dováží a prodává se můžete seznámit na našich internetových stránkách :

www.prirodniprevence.cz 

www.bylinnasmes.cz

www.eudorex.cz

www.produkty-marisa.cz

www.profuma.cz